X

Helppo, edullinen ja nopea ottaa käyttöön

myClubin käyttöönotto kestää noin 5 minuuttia. Tämän jälkeen voit määritellä seurakohtaiset asetukset, jonka jälkeen palvelu on valmis seurasi käyttöön.

Helppokäyttöinen

Palvelua on käytettävyystestattu ja pilotoitu jo kehitysvaiheessa pitkäjännitteisesti oikeissa tilanteissa oikeiden ja erilaisten urheiluseurojen käytössä. myClub-tiimi kuuntelee asiakkaitaan isolla korvalla, jotta palvelu kehittyy jatkossakin käyttäjäkeskeisesti tarjoten helppokäyttöisyyttä ja hyödyllisyyttä eri lajien tarpeisiin.

Monikielituki

myClubissa on huomioitu myös seuran eri käyttäjäryhmien monikielisyys ja myClubia voi käyttää suomeksi, ruotsiksi ja englanniksi.

Ei IT-investointeja

myClub on pilvipalvelupohjainen internet palvelu ja käyttäjät voivat hyödyntää palvelua olemassa olevilla omilla laitteillaan. Seurasi ei siis tarvitse investoida IT-laitteisiin, lisensseihin, ylläpitohenkilöihin tai vaivata päätä versiopäivityksillä, tietovarmennuksilla tai tietoliikenteen suojauksella. Palvelimemme ovat suorituskykyisiä, skaalautuvia ja turvallisia.

myClub sopii niin pienille kuin suurillekin seuroille.