Webinaari: myClubin hyödyt ja ominaisuudet 30 minuutissa. Ilmoittaudu nyt!

Laskutus Pro-lisäpalvelu

14.11.2013
Uutiset

Marraskuun päivityksessä toimme Laskutus Pro -lisäpalvelun myClubiin.
Laskutus Pro -lisäpalvelu mahdollistaa mm. laskun luonnin ja lähetyksen automaattisesti ilmoittautumisen yhteydessä, tehtyjen laskujen vienti tiedostoon (kirjanpitoa varten) ja suoritettujen maksutapahtumien vienti tiedostoon (kirjanpitoa varten).

Katso video-ohje (2:05)
Tässä video-ohjeessa näet miten tapahtumailmoittautumiseen liitetään automaattisesti lasku

  • Salibandykoululainen: Ilmoittautuminen ja oheistuotteiden tilaus
  • Toimihenkilö: Ilmoittautuneet ja tapahtuman asetukset

Katso video-ohje (1:05)
Tässä video-ohjeessa näet miten viet maksusuoritukset excel-tiedostoon kirjanpitoa varten.

Ystävällisin terveisin,
myClub-tiimi

Kokeile ilman riskiä

Mikäli seura ei ole tyytyväinen myClub-palveluun tai myClub-lisäpalveluun (koskee Kirjanpito, Pankkiyhteys, Kotisivupaketti, Verkkolaskutus, Verkkokauppa, Aulamoodi, Tuotteet, Vuorosuunnittelu), saa seura rahat takaisin peruessaan myClub-palvelun tai ko. lisäpalvelun.

Seuralla on oikeus myClub-takuuseen kerran kunkin (lisä)palvelun osalta. Rahat palautetaan seuran määrittelemälle tilille seuraavan kalenterikuukauden aikana (myClub-palvelu) tai hyvitetään seuraavan kuukauden palvelumaksussa. Takuu voimassa 6kk palvelun tilauspäivämäärästä.

Tilaa myClub