Webinaari: myClubin hyödyt ja ominaisuudet 30 minuutissa. Ilmoittaudu nyt!

Österby Sportklubb r.f. rekommenderar

16.04.2012
Uutiset

ÖSK tog i bruk myClub sommaren 2011. Programmet har lett till att vi
nu har fått ordning på vårt medlemsregister och vi har också utnyttjat
möjligheten att ta emot anmälningar till träningsläger och tävlingar
via myClub. Speciellt möjligheten att lätt skicka fakturor via epost
och att läsa in referensbetalningar direkt från banken har uppskattats
av kassören. Vi har också uppskattat att programmet hela tiden
utvecklas, gamla funktioner har förbättrats och nya har kommit till
under den tid vi använt det.


Otimme seurassamme myClubin käyttöön kesällä 2011. Ohjelman avulla olemme saaneet jäsenrekisterimme ajantasalle. Lisäksi hoidamme harjoitusleiri -ja kilpailuilmoittautumiset myClubilla. Rahastonhoitajana arvostan myClubissa erityisesti laskujen lähetyksen helppoutta sähköpostilla ja maksuseurannan suorittamista suoraan pankin tiliotteesta. Olemme myös huomioineet palvelun kehittyvän jatkuvasti, aikaisemmat ominaisuudet paranevat ja uusia ominaisuuksia lisätään.

Jan Täppinen, kassör ÖSK / Rahastonhoitaja ÖSK

1183i0

Österby Sportklubb r.f., ÖSK, är en aktiv förening som sysslar med
skidning och löp- och skidskytte i Ekenäs, Raseborg. Föreningen har ca
100 aktiva medlemmar och sammanlagt kring 300-400 medlemmar.


Österby Sportklubb r.f., ÖSK, on hiihtoon, juoksuammuntaan ja ampumahiihtoon keskittynyt aktivinen yhdistys, joka toimii Tammisaaressa, Raasepori. Yhdistyksellä on noin 100 aktiivista jäsentä ja jäseniä kokonaisuudessa 300-400.

Tilläggsinformation / Lisätietoja: Österby Sportklubb r.f.

 

Kokeile ilman riskiä

Mikäli seura ei ole tyytyväinen myClub-palveluun tai myClub-lisäpalveluun (koskee Kirjanpito, Pankkiyhteys, Kotisivupaketti, Verkkolaskutus, Verkkokauppa, Aulamoodi, Tuotteet, Vuorosuunnittelu), saa seura rahat takaisin peruessaan myClub-palvelun tai ko. lisäpalvelun.

Seuralla on oikeus myClub-takuuseen kerran kunkin (lisä)palvelun osalta. Rahat palautetaan seuran määrittelemälle tilille seuraavan kalenterikuukauden aikana (myClub-palvelu) tai hyvitetään seuraavan kuukauden palvelumaksussa. Takuu voimassa 6kk palvelun tilauspäivämäärästä.

Tilaa myClub