Webinaari: myClubin hyödyt ja ominaisuudet 30 minuutissa. Ilmoittaudu nyt!

Isoihin turnauksiin Kakkutukun avulla

25.08.2021
Uutiset

SC Stickline rf Taalintehtaalla on kasvanut tasaisesti vuodesta 1998. Seura myy Kakkutukun tuotteita monta kertaa vuodessa. ”Tuotteet ovat helposti myytäviä, ja asiakkaat tykkäävät niistä kovasti. Ansioillamme voimme matkustaa isoihin turnauksiin ulkomaille”, kertoo C-tyttöjen joukkueenjohtaja Jessica Röblom.

Lue lisää Kakkutukusta ja tilaa ilmainen infopaketti!

myClub-seurojen toimihenkilöt voivat tutustua Kakkutukkuun suoraan myös myClubin Varainhankinta-sivulla.

kakkutukku secondary

Kokeile ilman riskiä

Mikäli seura ei ole tyytyväinen myClub-palveluun tai myClub-lisäpalveluun (koskee Kirjanpito, Pankkiyhteys, Kotisivupaketti, Verkkolaskutus, Verkkokauppa, Aulamoodi, Tuotteet, Vuorosuunnittelu), saa seura rahat takaisin peruessaan myClub-palvelun tai ko. lisäpalvelun.

Seuralla on oikeus myClub-takuuseen kerran kunkin (lisä)palvelun osalta. Rahat palautetaan seuran määrittelemälle tilille seuraavan kalenterikuukauden aikana (myClub-palvelu) tai hyvitetään seuraavan kuukauden palvelumaksussa. Takuu voimassa 6kk palvelun tilauspäivämäärästä.

Tilaa myClub