Blogi

Puhtia seurasi toimintaan – Puhti Lab

27.05.2019
Uutiset

Julkaisimme tänään myClubiin Varainhankinta -osion, jossa voit tutustua urheiluseuratoimintaa tukeviin varainhankintapalveluihin. Voit käynnistää oman varainhankintakampanjan valitsemasi palvelun avulla ja kerätä varoja seuralle.

Esittelyssä Puhti Lab Oy

Puhti Lab tarjoaa seuralle mahdollisuuden tehdä innovatiivista varainhankintaa verkkosivuilla, uutiskirjeissä, Facebookissa tai Whatsappissa. Samalla seura on mukana viemässä eteenpäin ennaltaehkäisevää terveydenhoitoa ja edistämässä jaksamista.

Puhti Lab Oy – Uskomme, että jokainen meistä ansaitsee enemmän puhtia

TUTUSTU PUHTI LABIIN TÄSTÄ

Kaikki samassa seuran jäsenpalvelussa

Seuratoiminnan tärkeimpien toimintojen hallinta: jäsenrekisteri, laskutus, viestintä, tapahtumat ja paljon muuta.