Webinaari: myClubin hyödyt ja ominaisuudet 30 minuutissa. Ilmoittaudu nyt!

Urheiluseuran jäsenrekisteri, laskutus, viestintä ja tapahtumahallinta kuntoon myClubilla

15.03.2021
Uutiset

Seurajohdolle helpotusta jäsenhallintaan ja laskutukseen. Valmentajille näppärä tapahtumahallinta ja läsnäoloseuranta. Viestintä toimihenkilöiden ja jäsenten välillä nopeaa. myClub on urheiluseuran jokapäiväinen luottopelaaja.

Katso ja opi videolta kootusti myClubin tärkeimmät ominaisuudet ja tilaa maksuton esittely seurallesi!

Suosittelemme lämpimästi tutustumaan tarkemmin myClubiin. Sadat seurat, tuhannet toimihenkilöt ja sadattuhannet harrastajat käyttävät myClubia päivittäin. Tilaa maksuton esittely seurallesi tästä

myClub-perheen seurat löydät täältä. Löydät joukosta varmasti oman lajisi ja alueesi seuroja!

Kokeile ilman riskiä

Mikäli seura ei ole tyytyväinen myClub-palveluun tai myClub-lisäpalveluun (koskee Kirjanpito, Pankkiyhteys, Kotisivupaketti, Verkkolaskutus, Verkkokauppa, Aulamoodi, Tuotteet, Vuorosuunnittelu), saa seura rahat takaisin peruessaan myClub-palvelun tai ko. lisäpalvelun.

Seuralla on oikeus myClub-takuuseen kerran kunkin (lisä)palvelun osalta. Rahat palautetaan seuran määrittelemälle tilille seuraavan kalenterikuukauden aikana (myClub-palvelu) tai hyvitetään seuraavan kuukauden palvelumaksussa. Takuu voimassa 6kk palvelun tilauspäivämäärästä.

Tilaa myClub