Webinaari: myClubin hyödyt ja ominaisuudet 30 minuutissa. Ilmoittaudu nyt!

Lisää potkua verkkokauppaan

13.09.2019
Uutiset

Viimeisimmässä päivityksessä toimme verkkokauppa -lisäpalveluun seuraavia merkittäviä parannuksia.

  • Verkkokauppatuotteille voidaan määrittää varastosaldo
  • Verkkokauppatilauksia voidaan tehdä myös ilman sisäänkirjautumista
  • Tuotevariaatioita voidaan hinnoitella eri hinnoilla
  • Tuotevariaatioille voidaan määritellä omat myyntiajat
  • Verkkokauppa tilausten maksu tilauksen yhteydessä heti verkkomaksuna
  • Verkkokaupassa voidaan myydä ja myöntää sarjakortteja ja kuukausikortteja (Kortit)
  • Verkkokauppatuotteita voidaan sisällyttää omille kotisivuille julkaisulla

Verkkokauppa -lisäpalvelu

Verkkokauppa-lisäpalvelulla lyödään monta kärpästä yhdellä iskulla. Verkkokauppa on paras ja helpoin ratkaisu myydä fanituotteita, seura-asusteita sekä kausi- ja sarjakortteja. Myynnillä helpotetaan seuratuotteiden jakeluruljanssia ja hankitaan tärkeitä lisäeuroja. Verkkokauppa on myös nykyaikainen ratkaisu urheiluseuroille, sillä kuluttajat ovat tottuneet tekemään ostoksia verkossa.

Tutustu ohjeisiin! | Lue asiakastarina | Tutustu Hinnastoon
Katso video-ohje verkkokaupan käyttöönotosta

Kokeile ilman riskiä

Mikäli seura ei ole tyytyväinen myClub-palveluun tai myClub-lisäpalveluun (koskee Kirjanpito, Pankkiyhteys, Kotisivupaketti, Verkkolaskutus, Verkkokauppa, Aulamoodi, Tuotteet, Vuorosuunnittelu), saa seura rahat takaisin peruessaan myClub-palvelun tai ko. lisäpalvelun.

Seuralla on oikeus myClub-takuuseen kerran kunkin (lisä)palvelun osalta. Rahat palautetaan seuran määrittelemälle tilille seuraavan kalenterikuukauden aikana (myClub-palvelu) tai hyvitetään seuraavan kuukauden palvelumaksussa. Takuu voimassa 6kk palvelun tilauspäivämäärästä.

Tilaa myClub