Webinaari: myClubin hyödyt ja ominaisuudet 30 minuutissa. Ilmoittaudu nyt!

Lisäkenttiä ja sopimusehtoja

16.08.2011
Uutiset

elokuun myClub-päivityspaketti sisältää uusina ominaisuuksina Ehdot ja edellytykset ja Lisäkentät

Ehdot ja edellytykset

  • Pääkäyttäjän on mahdollista määritellä asetuksista yhdistyksen sopimusehdot jäsenille. Jäsenien on hyväksyttävä sopimusehdot ennen kuin tapahtumiin voi ilmoittautua tai käyttää yhdistyksen myClubia.
  • Raportista ”Organisaatio”->”Yhteystiedot” saadaan listaus henkilöistä, jotka ovat hyväksyneet yhdistyksen Ehdot ja edellytykset.
  • Jos yhdistys on määritellyt itselleen Ehdot ja edellytykset, ne ovat nähtävissä klikkaamalla sivun alalaidassa olevaa ”Ehdot ja edellytykset”-linkkiä

Lisäkentät

  • Pääkäyttäjä voi määritellä tarvittaessa asetuksista omia yhdistyskohtaisia jäsenlisäkenttiä.

Esimerkkejä

  • Kuvauslupa ( kyllä / ei )

  • Veneen rekisteritunnus ( teksti )

  • Paino ( luku )

  • Raportista ”Organisaatio”->”Lisäkentät” saadaan listaus henkilöistä ja lisäkenttien arvoista

Kiitos palautteesta ja hyviä myClub-hetkiä,
myClub-tiimi

1001i0

Kokeile ilman riskiä

Mikäli seura ei ole tyytyväinen myClub-palveluun tai myClub-lisäpalveluun (koskee Kirjanpito, Pankkiyhteys, Kotisivupaketti, Verkkolaskutus, Verkkokauppa, Aulamoodi, Tuotteet, Vuorosuunnittelu), saa seura rahat takaisin peruessaan myClub-palvelun tai ko. lisäpalvelun.

Seuralla on oikeus myClub-takuuseen kerran kunkin (lisä)palvelun osalta. Rahat palautetaan seuran määrittelemälle tilille seuraavan kalenterikuukauden aikana (myClub-palvelu) tai hyvitetään seuraavan kuukauden palvelumaksussa. Takuu voimassa 6kk palvelun tilauspäivämäärästä.

Tilaa myClub