Webinaari: myClubin hyödyt ja ominaisuudet 30 minuutissa. Ilmoittaudu nyt!

myClub Uinti-lehdessä

16.08.2011
Uutiset

myClub uusimmassa Uinti-lehdessä…

1005i0

Tilaa uusin Uinti-lehti. Lehdestä saat tietoa uintiharrastukseen liittyvistä asioista, mm. tietoa tulevista kilpailuista, kilpailutuloksista, uimarin ravinnosta ja seuroista.

Tilaus

Lehden vuosikerta maksaa 45 euroa (sisältää 5 lehteä). Tilauksen voi toimittaa sähköpostitse osoitteella:
uintilehti(at)uimaliitto.fi

1005i1

Kokeile ilman riskiä

Mikäli seura ei ole tyytyväinen myClub-palveluun tai myClub-lisäpalveluun (koskee Kirjanpito, Pankkiyhteys, Kotisivupaketti, Verkkolaskutus, Verkkokauppa, Aulamoodi, Tuotteet, Vuorosuunnittelu), saa seura rahat takaisin peruessaan myClub-palvelun tai ko. lisäpalvelun.

Seuralla on oikeus myClub-takuuseen kerran kunkin (lisä)palvelun osalta. Rahat palautetaan seuran määrittelemälle tilille seuraavan kalenterikuukauden aikana (myClub-palvelu) tai hyvitetään seuraavan kuukauden palvelumaksussa. Takuu voimassa 6kk palvelun tilauspäivämäärästä.

Tilaa myClub