Webinaari: myClubin hyödyt ja ominaisuudet 30 minuutissa. Ilmoittaudu nyt!

Lokakuun myClub-päivitys

03.10.2016
Uutiset

Lokakuun päivityksessä muutimme yleisön pyynnöstä tiedoitteiden hallintaa. Tiedotteet näkyvät nyt julkaisujärjestyksessä harrastajille sekä tiedotteen luonnin yhteydessä voidaan määritellä milloin tiedote julkaistaan ja milloin tiedote vanhenee. Lisäksi hallintapuolen tiedotteille on lisätty sivutus ja suodatin, joten nyt voidaan hakea luonnostilassa olevia, tulevaisuudessa julkaistavia, aktiivisia ja vanhentuneita tiedotteita erikseen.

Katso esimerkki

Kokeile ilman riskiä

Mikäli seura ei ole tyytyväinen myClub-palveluun tai myClub-lisäpalveluun (koskee Kirjanpito, Pankkiyhteys, Kotisivupaketti, Verkkolaskutus, Verkkokauppa, Aulamoodi, Tuotteet, Vuorosuunnittelu), saa seura rahat takaisin peruessaan myClub-palvelun tai ko. lisäpalvelun.

Seuralla on oikeus myClub-takuuseen kerran kunkin (lisä)palvelun osalta. Rahat palautetaan seuran määrittelemälle tilille seuraavan kalenterikuukauden aikana (myClub-palvelu) tai hyvitetään seuraavan kuukauden palvelumaksussa. Takuu voimassa 6kk palvelun tilauspäivämäärästä.

Tilaa myClub