Webinaari: myClubin hyödyt ja ominaisuudet 30 minuutissa. Ilmoittaudu nyt!

myClub 10 vuotta!

18.03.2019
Uutiset

9225i0

Kymmenen vuotta sitten 17.3.2009 toimitimme Patentti- ja rekisterihallitukselle hakemustiedot ja yritystyksemme Taikala Oy perustettiin. Hakemuksen jättämisestä lähtien olemme intohimoisesti kehittäneet myClub-toiminnanohjausjärjestelmää suomalaisille urheiluseuroille rakkaudesta urheiluun ja urheiluseuratoimintaan.

Kokeile ilman riskiä

Mikäli seura ei ole tyytyväinen myClub-palveluun tai myClub-lisäpalveluun (koskee Kirjanpito, Pankkiyhteys, Kotisivupaketti, Verkkolaskutus, Verkkokauppa, Aulamoodi, Tuotteet, Vuorosuunnittelu), saa seura rahat takaisin peruessaan myClub-palvelun tai ko. lisäpalvelun.

Seuralla on oikeus myClub-takuuseen kerran kunkin (lisä)palvelun osalta. Rahat palautetaan seuran määrittelemälle tilille seuraavan kalenterikuukauden aikana (myClub-palvelu) tai hyvitetään seuraavan kuukauden palvelumaksussa. Takuu voimassa 6kk palvelun tilauspäivämäärästä.

Tilaa myClub