Webinaari: myClubin hyödyt ja ominaisuudet 30 minuutissa. Ilmoittaudu nyt!

”myClub … lähes taian omainen ratkaisu” – Budoka 3/2011

15.06.2011
Uutiset

”Vihdoinkin tehokas työväline seuroille ja järjestöille” – myClub artikkeli Budoka-lehdessä 3/2011.
Hae omasi ja lue!

972i0

Budoka on kamppailu-urheilun erikoislehti.
Budokalehden voit hankkia Stockmanista tai Akateemisesta Kirjakaupasta tai tilata suoraan kotiin.

 

Kokeile ilman riskiä

Mikäli seura ei ole tyytyväinen myClub-palveluun tai myClub-lisäpalveluun (koskee Kirjanpito, Pankkiyhteys, Kotisivupaketti, Verkkolaskutus, Verkkokauppa, Aulamoodi, Tuotteet, Vuorosuunnittelu), saa seura rahat takaisin peruessaan myClub-palvelun tai ko. lisäpalvelun.

Seuralla on oikeus myClub-takuuseen kerran kunkin (lisä)palvelun osalta. Rahat palautetaan seuran määrittelemälle tilille seuraavan kalenterikuukauden aikana (myClub-palvelu) tai hyvitetään seuraavan kuukauden palvelumaksussa. Takuu voimassa 6kk palvelun tilauspäivämäärästä.

Tilaa myClub