Webinaari: myClubin hyödyt ja ominaisuudet 30 minuutissa. Ilmoittaudu nyt!

[UUSI] Saatavien hallinta -lisäpalvelu

08.03.2019
Uutiset

Tutustu uuteen huippukiinnostavaan Saatavien Hallinta -lisäpalveluun!

9197i0

myClubin Saatavien hallinta -lisäpalvelu integroituu saumattomasti Visma Financial Solutions Oy:n maksuvalvontapalveluun. myClubissa tehdyt laskut ohjautuvat automaattisesti Visma Financial Solutionsin maksuvalvontajärjestelmään. Seuran ei tarvitse huolehtia laskujen maksunvalvonnasta, muistuttamisesta eikä perinnästä, sillä Visma Financial Solutions hoitaa maksuvalvonnan, mahdolliset maksumuistutukset tai tarvittaessa perintätoimet seuran puolesta.

Hyödyt

  • ajallinen säästö, laskuttajalla on enemmän aikaa tehdä muita tehtäviä
  • alkuperäiselle laskulle hartiat, laskut tulee maksettua ajallaan
  • nopeampi rahankierto
  • maksuvalvonta hoitaa myös laskujen kohdistamisen ja virheellisten tai viitteettömien suoritusten selvitykset reskontraan
  • maksumuistutusten lähetys ilmainen toimeksiantajalle
  • maksuvalvonta päivittäistä

Lue miten maksuvalvonta  helpotti Tapparan toimintaa

Saatavien hallinta -lisäpalvelu

  • Aloitusmaksu: 0 €
  • Käyttömaksu: 0, € / toimeksianto
  • Tilaus myClub ’Asetukset > Lisäpalvelut / Lue käyttöönotto-ohjeet!

Terveisin,
myClub-tiimi


Kysy lisää Visma Financial Solutions Oy:n palvelusta!

Tuomas Luhtala, Visma Financial Solutions Oy
Mobile +358 50 5984100
tuomas.luhtala@visma.com

9197i1

Kokeile ilman riskiä

Mikäli seura ei ole tyytyväinen myClub-palveluun tai myClub-lisäpalveluun (koskee Kirjanpito, Pankkiyhteys, Kotisivupaketti, Verkkolaskutus, Verkkokauppa, Aulamoodi, Tuotteet, Vuorosuunnittelu), saa seura rahat takaisin peruessaan myClub-palvelun tai ko. lisäpalvelun.

Seuralla on oikeus myClub-takuuseen kerran kunkin (lisä)palvelun osalta. Rahat palautetaan seuran määrittelemälle tilille seuraavan kalenterikuukauden aikana (myClub-palvelu) tai hyvitetään seuraavan kuukauden palvelumaksussa. Takuu voimassa 6kk palvelun tilauspäivämäärästä.

Tilaa myClub