Blogi

Uusi Kortit -lisäpalvelu

02.05.2019
Uutiset

9251i0

Toukokuussa julkaisimme Kortit-lisäpalvelun. Kortit-lisäpalvelulla seura voi hallinnoida ja myydä harrastajien osallistumisoikeuksia seuran tarjoamiin liikuntatapahtumiin. Seura voi myydä omia kortteja harrastajilleen, kuten esimerkiksi 10-kortti, kuukausikortti, Anytime-kortti.

Liikuntatapahtumaan osallistuvan osallistumisoikeus vahvistetaan ohjaajan toimesta myClub Coach -mobiilisovelluksella tai itsepalvelupisteellä (Aulamoodi-lisäpalvelu) ja osallistujan läsnäolo tapahtumaan kirjautuu automaattisesti järjestelmään seuran tilastointiin.

Harrastajan kortit löytyvät automaattisesti mobiilikorttina harrastajan myClub-sovelluksesta.

Tutustu käyttöohjeisiin

Katso video-ohje käyttöönotosta

Kaikki samassa seuran jäsenpalvelussa

Seuratoiminnan tärkeimpien toimintojen hallinta: jäsenrekisteri, laskutus, viestintä, tapahtumat ja paljon muuta.