Webinaari: myClubin hyödyt ja ominaisuudet 30 minuutissa. Ilmoittaudu nyt!

myClub-seminaari Helsingissä 17.9.2015

25.08.2015
Uutiset

Taikala Oy järjestää myClub-seminaarin urheiluseuravaikuttajille, jotka haluavat helpotusta ja hallittavuutta urheiluseuran arkeen nykyaikaisella myClub-toiminnanohjauspalvelulla.

Haluamme kutsua teidät kuulemaan viimeisimmät kuulumiset myClub-tiimiltä, Tapanilan Erän salibandyn käytännön kokemuksia myClubista ja Asio-kenttävaraustiimin tarjooman seuroille.

8063i0

  • Aihe: Helpotusta ja hallittavuutta urheiluseuran arkeen
  • Aika: Torstai 17.9.2015 klo 9.15–11.30
  • Paikka: Olympiastadion, Paavo Nurmen tie 1, 00250 Helsinki, kabinetti
  • Kenelle Seminaari on tarkoitettu? Seurapäättäjät, Hallituksen jäsenet, toiminnanjohtajat, seurasihteerit, rahastonhoitajat, jäsenrekisterivastaavat, valmennuspääliköt, junioripäälliköt …

 

Päivän ohjelma :

| 9.15- 9.30 | Aamukahvi | | 9.30 – 9.45 | Tervetulosanat – Kai Tulonen | | 9.45 – 10.15 | myClub, nykyaikaisen seuran työkalu – Heidi Meriläinen | | 10.15 – 10.45 | myClub seuran arjessa – Jari Oksanen, toiminnanjohtaja Tapanilan Erä, salibandy | | 10.45 – 11.00 | Yhteistyökumppani: Asio-kenttävarausohjelma, Tom Ojala | | 11.00 – 11.15 | myClub roadmap – Wolfgang Kölbl | | | Tilaisuus päättyy noin 11.30 |

 

Seminaariin on vapaa pääsy!
Ilmoittaudu seminaariin 16.9.2015 mennessä Tervetuloa!

myClub-tiimi
P.S.
Ilmoittautujien kesken arvomme myClub-lahjakortin
(myClub- palvelun avausmaksu ja käyttökoulutus veloituksetta)

 

 

Kokeile ilman riskiä

Mikäli seura ei ole tyytyväinen myClub-palveluun tai myClub-lisäpalveluun (koskee Kirjanpito, Pankkiyhteys, Kotisivupaketti, Verkkolaskutus, Verkkokauppa, Aulamoodi, Tuotteet, Vuorosuunnittelu), saa seura rahat takaisin peruessaan myClub-palvelun tai ko. lisäpalvelun.

Seuralla on oikeus myClub-takuuseen kerran kunkin (lisä)palvelun osalta. Rahat palautetaan seuran määrittelemälle tilille seuraavan kalenterikuukauden aikana (myClub-palvelu) tai hyvitetään seuraavan kuukauden palvelumaksussa. Takuu voimassa 6kk palvelun tilauspäivämäärästä.

Tilaa myClub