Webinaari: myClubin hyödyt ja ominaisuudet 30 minuutissa. Ilmoittaudu nyt!

myClub-seminaari Tampereella 14.4.2016

30.03.2016
Uutiset

Taikala Oy järjestää myClub-seminaarin urheiluseuravaikuttajille, jotka haluavat helpotusta ja hallittavuutta urheiluseuran arkeen nykyaikaisella myClub-toiminnanohjaus palvelulla.

Haluamme kutsua seuravaikuttajat kuulemaan viimeisimmät kuulumiset myClub-tiimiltä, Tampereen Pyrintö Cheer Team:in käytännön kokemuksia myClubista ja SportOnline-kenttävaraustiimin tarjooman seuroille seuroille sekä Panu ”kylmävuori” Kuhlbergin menttaalivalmennuksen menetelmistä urheilijoille.

 • Aihe: Helpotusta ja hallittavuutta urheiluseuran arkeen
 • Aika: Torstai 14.4.2016 klo 18:00–20:15
 • Paikka: Sokos Hotel Ilves, Hatanpään valtatie 1, 33100 Tampere
 • Kenelle Seminaari on tarkoitettu?

Seurapäättäjät, hallituksen jäsenet, toiminnanjohtajat, seurasihteerit, rahastonhoitajat, jäsenrekisterivastaavat, valmennuspääliköt, junioripäälliköt …

Seminaariohjelma :

 • 18:00 Kahvitarjoilu
 • 18:10 Tervetulosanat – Kai Tulonen
 • 18:20 myClub, nykyaikaisen seuran työkalu – Heidi Meriläinen
 • 19:00 myClub seuran arjessa – Tampereen Pyrintö Cheer Team
 • 19:30 Yhteistyökumppani: SportOnline-kenttävaraus – Marko Vihriälä
 • 19:45 Mentaalivalmennus urheilussa, Light on Gravity – Panu Kuhlberg
 • 20:00 myClub roadmap – Wolfgang Kölbl
 • 20:15 Tilaisuus päättyy

Seminaariin on vapaa pääsy!

Ilmoittaudu seminaariin 13.4.2016 mennessä.

Tervetuloa!

myClub-tiimi

www.myclub.fi

Kokeile ilman riskiä

Mikäli seura ei ole tyytyväinen myClub-palveluun tai myClub-lisäpalveluun (koskee Kirjanpito, Pankkiyhteys, Kotisivupaketti, Verkkolaskutus, Verkkokauppa, Aulamoodi, Tuotteet, Vuorosuunnittelu), saa seura rahat takaisin peruessaan myClub-palvelun tai ko. lisäpalvelun.

Seuralla on oikeus myClub-takuuseen kerran kunkin (lisä)palvelun osalta. Rahat palautetaan seuran määrittelemälle tilille seuraavan kalenterikuukauden aikana (myClub-palvelu) tai hyvitetään seuraavan kuukauden palvelumaksussa. Takuu voimassa 6kk palvelun tilauspäivämäärästä.

Tilaa myClub