Uusi myClub Coach -mobiilisovellus!

23.04.2019
Uutiset

Pääsiäisen kunniaksi julkaisimme 1.0 version uudesta myClub Coach -mobiilisovelluksesta.

myClub Coachilla näet kuka on tulossa harjoituksiin, voit helposti merkitä läsnäolijat sormen painalluksella tai lukemalla puhelimen kameralla harrastajan myClub-jäsenkortin. Läsnäolomerkinnät siirtyvät automaattisesti myClubin harjoituspäiväkirjaan ja seuran tilastointiin.

Jotta voit käyttää myClub Coach -sovellusta sinulla tulee olla toimihenkilön käyttöoikeudet urheiluseurasi myClubissa.

myClub Coach on mobiiliapplikaatio, joka toimii iOS ja Android -laitteilla ja on ladattavissa sovelluskaupoista.

Tutustu myClub Coach ohjeistukseen

Katso myClub Coach video-ohjesoittolista

Kokeile ilman riskiä

Mikäli seura ei ole tyytyväinen myClub-palveluun tai myClub-lisäpalveluun (koskee Kirjanpito, Pankkiyhteys, Kotisivupaketti, Verkkolaskutus, Verkkokauppa, Aulamoodi, Tuotteet, Vuorosuunnittelu), saa seura rahat takaisin peruessaan myClub-palvelun tai ko. lisäpalvelun.

Seuralla on oikeus myClub-takuuseen kerran kunkin (lisä)palvelun osalta. Rahat palautetaan seuran määrittelemälle tilille seuraavan kalenterikuukauden aikana (myClub-palvelu) tai hyvitetään seuraavan kuukauden palvelumaksussa. Takuu voimassa 6kk palvelun tilauspäivämäärästä.

Tilaa myClub