Webinaari: myClubin hyödyt ja ominaisuudet 30 minuutissa. Ilmoittaudu nyt!

Video: Läsnäoloseurannan digitalisointi myClubilla – Kortit-lisäpalvelu ja Tapanilan Erä

19.11.2019
Uutiset

myClubin Kortit-lisäpalvelulla urheiluseura voi digitalisoida tapahtumiensa läsnäoloseurannan ja kulunvalvonnan. Kortteja voi myydä kätevästi esimerkiksi myClubin verkkokaupassa. Tapanilan Erä ry käyttää Kortteja ryhmäliikuntatunneilla ja palvelun myötä muun muassa Erän läsnäoloseuranta ja raportointi on helpottunut huimasti! Tapanilan Erän toiminnasta kertoo toiminnanjohtaja Kirsi Kautto.

Kokeile ilman riskiä

Mikäli seura ei ole tyytyväinen myClub-palveluun tai myClub-lisäpalveluun (koskee Kirjanpito, Pankkiyhteys, Kotisivupaketti, Verkkolaskutus, Verkkokauppa, Aulamoodi, Tuotteet, Vuorosuunnittelu), saa seura rahat takaisin peruessaan myClub-palvelun tai ko. lisäpalvelun.

Seuralla on oikeus myClub-takuuseen kerran kunkin (lisä)palvelun osalta. Rahat palautetaan seuran määrittelemälle tilille seuraavan kalenterikuukauden aikana (myClub-palvelu) tai hyvitetään seuraavan kuukauden palvelumaksussa. Takuu voimassa 6kk palvelun tilauspäivämäärästä.

Tilaa myClub