Webinaari: myClubin hyödyt ja ominaisuudet 30 minuutissa. Ilmoittaudu nyt!

Video: TPS Salibandy luottaa myClubiin

31.01.2020
Uutiset

TPS-perheen kuopuksen arki rullaa hyvin. Laadukkaaseen toimintaan panostetaan lapsi-aikuis-kerhosta edustusjoukkueeseen asti. Videolla toiminnanjohtaja Toni Autio kertoo seurasta ja myClubin roolista TPS Salibandyn ”perusarjessa”.

Kokeile ilman riskiä

Mikäli seura ei ole tyytyväinen myClub-palveluun tai myClub-lisäpalveluun (koskee Kirjanpito, Pankkiyhteys, Kotisivupaketti, Verkkolaskutus, Verkkokauppa, Aulamoodi, Tuotteet, Vuorosuunnittelu), saa seura rahat takaisin peruessaan myClub-palvelun tai ko. lisäpalvelun.

Seuralla on oikeus myClub-takuuseen kerran kunkin (lisä)palvelun osalta. Rahat palautetaan seuran määrittelemälle tilille seuraavan kalenterikuukauden aikana (myClub-palvelu) tai hyvitetään seuraavan kuukauden palvelumaksussa. Takuu voimassa 6kk palvelun tilauspäivämäärästä.

Tilaa myClub