Webinaari: myClubin hyödyt ja ominaisuudet 30 minuutissa. Ilmoittaudu nyt!

Webinaari: Mitä urheiluseuran verkkosivuilta vaaditaan nykyään?

04.02.2020
Uutiset

LiquidBloxin Jani Hiltunen pitää maksuttoman webinaarin urheiluseurojen verkkosivuista  tiistaina 11.2.2020 klo 17:00. Webinaarin kesto 1h. Hyviä vinkkejä luvassa urheiluseuran viestintään! Lopuksi voi esittää kysymyksiä aiheeseen liittyen.

9556i0

Kokeile ilman riskiä

Mikäli seura ei ole tyytyväinen myClub-palveluun tai myClub-lisäpalveluun (koskee Kirjanpito, Pankkiyhteys, Kotisivupaketti, Verkkolaskutus, Verkkokauppa, Aulamoodi, Tuotteet, Vuorosuunnittelu), saa seura rahat takaisin peruessaan myClub-palvelun tai ko. lisäpalvelun.

Seuralla on oikeus myClub-takuuseen kerran kunkin (lisä)palvelun osalta. Rahat palautetaan seuran määrittelemälle tilille seuraavan kalenterikuukauden aikana (myClub-palvelu) tai hyvitetään seuraavan kuukauden palvelumaksussa. Takuu voimassa 6kk palvelun tilauspäivämäärästä.

Tilaa myClub